Pozytywny Portal Psychologiczny - Psychologia i zycie
Strona Główna
Człowiek
Temperament
Osobowość
Emocje
Umysł
Inteligencja

Psychologia i życie
Związki
Dzieci
Stres
Zdrowie
Praca

Dział CZłOWIEK
Posiedziałem ostatnio więcej czasu nad teoretycznymi psychologicznymi zagadnieniami i Dział CZłOWIEK jest już prawie, poza jakimiś szczegółami, zrobiony. Poprawię jeszcze jakiś drobiazgi, a do dalszej rozbudowy tego działu wrócę, o ile to zrobię, po zajęciu się także innymi działami.

Wiedza tam zawarta wywodzi się z psychologii. Przedstawiłem psychologiczny punkt widzenia, wraz z ciekawszymi teoriami i pojęciami używanymi w psychologii. Jest to oczywiście jeden z wielu punktów widzenia, z których można spojrzeć na człowieka. Inaczej mogliby to zrobić filozofowie, inaczej teologowie. Mam nadzieję jednak, że psychologiczny punkt widzenia okaże się ciekawy. Osobiście pomimo poczucia pewnej fragmentaryczności takiego naukowego i racjonalnego podejścia lubię to spojrzenie. Wydaję mi się ciekawe i systematyzujące wiele spostrzeżeń dotyczących funkcjonowania człowieka.

W najbliższym czasie, najbliższych tygodniach, zamierzam zająć się opracowaniem materiałów związanych z psychologią pozytywną i psychologią zdrowia. Chyba też postaram się przedstawić dużo dość skondensowanych informacji.

Jeśli jakieś kwestie wydają się ciekawe ale ktoś ma poczucie, że na Portalu zostały przedstawione albo w niewystarczający, albo w zbyt trudny sposób to zapraszam na podjęcie ich na Forum. Na Portalu starałem się w dość skondensowany sposób przedstawić wiedzę.

Pozdrawiam serdecznie
Tomasz Zaręba

Dodane przez tomasz
dnia wrzesień 01 2007 12:21:27
1310 Czytań - Drukuj

Rozwój
Uczenie się
Inteligencje Wielorakie
Inteligencja emocjonalna
Inteligencja społeczna
Umiejętności społeczne
Komunikacja
Twórczość

Psychologia Pozytywna
Psychologia pozytywna
Miłość
Mądrość
Szczęście

Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoZapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.

Tomasz Zaręba 2007
Copyright © 2006
Design by: d4u.hut2.ruPowered by PHP-Fusion © 2003-2005736331 Unikalnych wizyt

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie